|
Productdetails:
|
| Panel-efficiëntie: | 22% | Kortsluitingstroom: | 13.88-14.22A |
|---|---|---|---|
| Paneelafmetingen: | 1903x1134x35mm | Open circuitspanning: | 40,02-40,8V |
| Celgrootte: | 182 mmx182 mm | Maximaal vermogen: | 450-470W |
| Moduletype: | 450M | 455M | 460M | 465M | 470M | Max. vermogen-Pm: | 450 | 455 | 460 | 465 | 470W |
| Maximum machtsvoltage: | 33,91 | 34.06 | 34,22 | 34,39 | 34,57V | Maximum machtsstroom: | 13.28 | 13.36 | 13.45 | 13.53 | 13,6A |
| Module-efficiëntie: | 20,85 | 21.08 | 21.31 | 21.55 | 21,78% | Degradatie in het eerste jaar: | 1% |
| Markeren: | RV off-grid zonnepaneelkit,Boot N-type bifacial zonnepaneel,500W zonnepaneel met garantie |
||
Ons 480W-500W N-type monokristallijn bifacial zonnepaneel maakt gebruik van premium 16BB SMBB celtechnologie, wat resulteert in een module-efficiëntie tot 23,16%. Het dubbelzijdige ontwerp voor energieopwekking maakt een extra 25% winst mogelijk vanaf de achterkant onder de juiste albedo-omstandigheden. Gebouwd volgens IP68 waterdichte norm en gekwalificeerd voor brandklasse 1, presteert deze PV-module stabiel onder omstandigheden met weinig licht, hoge temperaturen, zoute lucht en vochtige buitenomgevingen. Elk paneel ondergaat een strenge kwaliteitsinspectie, ondersteunt een maximale systeemspanning van 1500V DC en is compatibel met standaard MC4-connectoren voor eenvoudige installatie voor thuis-, commerciële en off-grid zonne-energieprojecten.
![]()
| Module Type | 450M | 455M | 460M | 465M | 470M |
|---|---|---|---|---|---|
| Max Vermogen-Pm [W] | 450 | 455 | 460 | 465 | 470 |
| Open Klemspanning-Voc[V] | 40.02 | 40.2 | 40.38 | 40.59 | 40.8 |
| Kortsluitstroom-lsc[A] | 13.88 | 13.97 | 14.06 | 14.14 | 14.22 |
| Max Vermogensspanning-Vmp[V] | 33.91 | 34.06 | 34.22 | 34.39 | 34.57 |
| Max Vermogensstroom-lmp[A] | 13.28 | 13.36 | 13.45 | 13.53 | 13.6 |
| Module Efficiëntie-p[%] | 20.85 | 21.08 | 21.31 | 21.55 | 21.78 |
![]()
A: Onze monokristallijne bifacial PV-modules bieden een nominaal vermogen van 480W, 485W, 490W, 495W tot 500W onder STC-testomstandigheden. Een extra 25% vermogenswinst kan worden behaald door lichtvangst aan de achterkant.
A: Ja. Geoptimaliseerd celontwerp voor zwakke verlichting garandeert een bevredigende stroomopbrengst bij waas, bewolking en laag zonlicht in de vroege ochtend.
A: Alle eenheden ondergaan een strenge screening van grondstoffen en geoptimaliseerde productieprocedures voor betrouwbare anti-PID-prestaties.
A: Het veilige werktemperatuurbereik is -40℃ tot +85℃, geschikt voor bijna alle wereldwijde klimaatzones.
A: De ingebouwde aansluitdoos heeft een IP68 waterdichte en stofdichte classificatie, uitgerust met drie bypass-diodes.
A: Elk zonnepaneel is uitgerust met MC4-compatibele kabels en connectoren voor eenvoudige montage met reguliere zonne-apparatuur.
Contactpersoon: Mrs. Lily
Tel.: 18363367612